EtkinliklerMisyonumuz
Misyonumuz; çağın gereklerine uygun olarak gelişim kaydeden, avcılık ve tav tüfeği sektöründe adından söz ettiren, geçmişin tecrübesiyle geleceğin hızla büyüyen sektöründe prestij sahibi, performansın, kalitenin, memnuniyetin ve iletişimin temel değerler olduğu sahip olunan tüm bireysel ve kurumsal ilişkilerin sermaye edilmediği uzun vadeli beraberliklerin sağlandığı bir av tüfeği markası olmaktır.

Değerlerimiz
Kurumumuz aşağıda belirtilen temel yetkinliklerden oluşan değerlere sahiptir;

Güvenilirlik
İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.

Müşteri Odaklılık
Müşteri memnuniyetinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterilerin beklentilerini belirlemek; uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Sonuç Odaklılık
Planlı ve disiplinli çalışma yaklaşımı ile tüm engelleri aşarak istenen sonuca zamanında ulaşmak.

Takım Çalışması
Deneyimlerini paylaşarak ve sorumluluklarını yerine getirerek işbirliği içinde ortak hedeflere ulaşılmasında aktif rol almak.

Sürekli Gelişim
Mesleki ve bireysel gelişimini şirketine fayda sağlayacak şekilde planlamak ve yönlendirmek.

İletişim
İletişim araç ve yöntemlerini etkin bir şekilde kullanarak gerekli ve doğru bilgileri doğru kişi, doğru birim ve ilişkide bulunulan ilgili kurumlara zamanında ve doğru bir biçimde iletmek.


Vizyonumuz;

 

21. yüzyılın teknolojisi ve sektörün gerektirdiği kalite, güven ihtiyacını birinci planda tutarak sahip olduğu teknik imkânları ve tecrübesiyle daha uzun yıllar avcılık ve av tüfeği sektöründe söz sahibi, sorumluluk alanlarına giren konularda elindeki geniş imkânları en iyi şekilde kullanarak en kısa süre içerisinde çözümler sunan, ürettiği markanın sürekli arkasında ve kurum olarak teminatı olan, müşteri odaklı hizmetin en önemli değer olduğu ve bu anlayışın yıllar yılı devam ettiği bir marka olmaktır.  

         
Aktif Ziyaretçi : 2 | Bügün Tekil : 17
Carizmaav.Com
Telif Hakkı 2010-2011 Carizmaav.Com'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
Toplam Ziyaret : 1487187