Etkinlikler


1) Av tüfeği siparişini nasıl verebilirim?

 

Web sitemizin iletişim menüsündeki iletişim bilgilerinden telefon veya mail yoluyla ya da iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

 

2) Carizma Av kurumsal web sitesi üzerinden yaptığım alışverişlerin ödemesini nasıl yapacağım?

 

Web sitemizde posta çeki hesabına havale ile ödeme yapılmakta olup gerekli hesap bilgilerini ana sayfamızda bulabilirsiniz.

 

3) Online olarak yapılan alışverişte güvenliği nasıl sağlıyorsunuz?

 

Müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güvenin esas olduğu Carizma Av’da istenilen siparişin tesliminden sonra karşılıklı iletişimle ürün sonrası ödeme yapılmaktadır.

 

4) Aldığım tüfekle ilgili bir problem yaşarsam ne yapmam gerekiyor?

 

Konuyla ilgili en kısa süre içerisinde iletişim bilgilerimizden herhangi bir yolla bizi aramanız ve sorununuzu anlatmanız yeterli olacaktır.

 

5) Av tüfeklerinizde garanti süresi mevcut mu? Eğer varsa nasıl faydalanabilirim?

 

Av tüfeğinin işleyişiyle ilgili herhangi bir konuda teknik üretim hatalarından firmamız sorumlu olacaktır. Diğer yandan kullanıcı kaynakla herhangi bir sorunda bakım, onarım ya da tamir yapılacak ama bedeli kullanıcı tarafından karşılanacaktır.

 

6)Av tüfeği modellerinizde mevcut standart modellerden seçimin yanında özel üretim de yapabiliyor musunuz?

 

Firmamızın ürettiği mevcut modellerin yanın istenilen namlu boyu, dipçik, kasa ve diğer aksesuarlarından seçiminize göre özel üretim av tüfeği siparişi mümkündür.

 

7) Sadece av tüfeği satışınız mı var yoksa diğer av malzemeleri satışınız da mevcut mu?

 

Av tüfeği satışının yanında av malzemeleri, yedek parça ve namlu, av fişeği, kamp malzemeleri, kuru sıkı tabancalar, havai fişek satışları da yapılmaktadır.

 

8) Web sayfanızı görüntülerken sorun yaşıyorum ne yapabilirim?

 

Web tarayıcıları arasındaki sürümlerle birlikte sitemizde oluşabilecek görüntüleme sorunlarını minimize etmek adına kullandığınız browser sürümünü ve hatayı bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

 

9) Av tüfeğimin bakım-onarıma ihtiyacı var ne yapmalıyım?

 

Öncelikle iletişim bilgilerinden herhangi bir yolla bizi aramanız ve mevcut sorunu iletmeniz yeterli. Bunun ardından MNG/ Aras / Yurtiçi kargo şirketlerinden biriyle av tüfeğinizi ruhsatıyla birlikte kutu ambalaj içerisinde bize göndermeniz yeterli olacaktır. Tamir konusuna göre 1,2,3 ve en geç bir haftalık zaman dilimleri içerisinde geri gönderilmek üzere av tüfeğiniz sorunsuz ve eskisinden çok daha iyi bir şekilde adresinize yine aynı kargo aracılığıyla teslim edilecektir.

 

10) Sitenize reklam vermek istiyorum ne yapmalıyım?

 

İletişim menüsünden reklam bannerinizi de içine alan bir mail yazmanız ve fiyatta anlaşılması durumunda içerik metnini göndermeniz yeterli olacaktır.

 

11) Kuru sıkı tabanca almak istiyorum ne yapmalıyım ?

 

Eğer 18 yaşını tamamladıysanız, av bayilerinden nüfus ve ikametgah bilgilerinizi bildirmek şartıyla kuru sıkı bir tabanca almanız mümkündür. Kuru sıkı tabancalar 6136 Sayılı Kanun kapsamına girmediğinden ruhsat almanız mümkün değildir.

         
Aktif Ziyaretçi : 1 | Bügün Tekil : 18
Carizmaav.Com
Telif Hakkı 2010-2011 Carizmaav.Com'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
Toplam Ziyaret : 1477515